04.12. 2020
ЯК ОТРИМАТИ БЕЗКОШТАВНУ РЕКЛАМУ ВІД КОНКУРЕНТІВ?

Чому компанія, що мала б стати союзником, через свою обізнаність у сфері нерухомості, вчинила крадіжку з використання торгової марки Rise Together?

У теперішній час люди почали забувати про елементарні цінності та повагу до інших. На жаль, така тенденція часто спостерігається у бізнесі, адже іноді бажання отримати прибуток затьмарює та підштовхує на необдуманий підступ.

Щоб «грати» чесно та починати змінювати застарілу систему заробітку в будь-якій ніші, новітні компанії, що приходять на ринок з власними, більш коректними цінностями, узаконюють власну діяльність.

Наявність логотипу та зареєстрованої торгової марки є певним гарантом серйозних намірів молодих компаній, це показник того, що «Ми прийшли сюди чесно, та готові прозоро виконувати власну роботу»!

На жаль, іноді закоренілі учасники ринку не зважають навіть на відсутність законного підгрунтя власних дій, та готові використовувати чужу інтелектуальну власність з метою збагачення. 

Конкуренція у сфері нерухомості вважається звичним фактором. Компанія Rise Together поважає своїх конкурентів та прийшла, щоб грати чесно, завоювати прихильність клієнтів чудовим сервісом та професійною підтримкою, а для інших учасників ринку стати прикладом для наслідування!

Шукаючи в усьому позитив, наша команда вдячна за «безкоштовну рекламу» на платформах конкурентів, та сподіваємось, що для них присутність «чесності» все ж відіграє значну роль, а дана ситуація виникла через некомпетентність smm-менеджера.

RISE TOGETHER