26.11.2019
Як правильно підготувати квартиру до продажу ?

На ринку вторинної нерухомості в Україні на продаж виставлено безліч об’єктів . Конкуренція зростає з кожним місяцем .   За такої пропозиції і вибору продавцям не легко утримати бажану ціну на квартиру . Тому , перед продажем ваша квартира має виглядати якнайкраще . Наші спеціалісти з компанії Rise Together з радістю допоможуть підготувати вашу квартиру до продажу ,та нададуть повний спектр послуг .

 

 Але , якщо ви вирішили зробити це самостійно , ви зможете це реалізувати  завдяки декільком простим пунктам .

 

 Для початку в квартирі потрібно зробити “Home staging” . Цей термін підрозуміває під собою поєдання двох  аспектів . Таких , як : деперсоналізація - забрати усі особисті речі з квартири , картини , ікони , домашніх улюбленців . Дехламізація -  зробити генеральне прибирання в квартирі , та позбутись усіх непотрібних речей . Якщо потрібно , зробити косметичний ремонт .

 

 Після цього , потрібно зробити фотографії квартири . Фотографії - це

 невід’ ємна частина продажу об’єкту , адже від якості ваших фото , залежить на скільки швидко ви реалізуєте ваш об’єкт .

 

1. Перш за все фотографія має передавати простір квартири.

 

Залиште тільки ті речі , які не будуть зменшувати простір , та тільки ті меблі, які вам потрібні . Квартира заставлена меблями на непотрібними речима , більше буде нагадувати склад , а ніж просторе середовище для життя.

 

 2. Домашні улюбленці.

 

Перед продажем об’єкту , вам потрібно прибрати всі можливі прояви перебування вашої тваринки на об’єкті такі як: миски для їжі  ,туалети , іграшки , будинки для тварин .  Адже не всім може сподобатись , що на квартирі перебували тварини.

 

 3. Виберіть правильний ракурс.

 

Перш за все ,  основна ціль рекламних фотографій – це продаж середовища для життя . Майбутній власник , подивившись на фото , має уявити себе на цьому об’єкті . Виберіть правильний ракурс – фотографуйте від дверей до вікна , використовуйте широкоформатний об’єктив ( він краще передає відчуття простору).

 

 4. Освітлення

 

Якщо в квартирі стоїть хороше денне світло , його потрібно обов’язково включити , навіть у день . Тому , що це надасть вашому інтер’єру світлих тонів , та справить позитивне враження на потенційного покупця . Якщо ж в квартирі немає хорошого освітлення , то на допомогу прийде спалах, він частково відтворить ефект денного світла . Якщо спалаху немає , то потрібно відкрити штори , та фотографувати об’ єкт у першій половині дня .

 

 5. Вертикальні та горизонтальні лінії .

 

Абсолютно усі вертикальні та горизонтальні лінії повинні розташовуватись паралельно до краю фотографії . Якщо на фото буде “ завалений горизонт”

то це може збити з пантелику потенційного покупця .

 

 6. Обробка .

 

Якщо на вашиї фотографіях є маленькі дефекти , завжди можна звернутись до програм з обробки фотографій . В них ви можете з легкістю збільшити різкість , добавити яркості чи насиченості ,вирівняти горизонт чи  прибрати дрібні речі .

 

Обробляйте фотографії в міру , адже фотографія має відповідати реальності. Майбутній власник має впізнати у квартирі те , що він бачив на фото .

 

Rise Together!