10.01. 2021
ІНТЕР'ЄР 2021 РОКУ

Кольори і відтінки

Нарешті, білий і бежевий почали здавати свої позиції. У новому сезоні радіють любителі виразних соковитих кольорів. У дизайні будинків, квартир, ресторанів і готелів з’являться аксесуари, меблі та оздоблення темно-зеленого, темно-синього, чорного, бордового кольорів. Популярні складні нюдові, металеві відтінки, шляхетні сірі кольори. На зміну улюбленому сірому прийшов насичений трюфельний відтінок в світлому і темному виконанні.

Екологічні матеріали

Увага до екології прикута останні кілька років, і еко-тренди не здають свої позиції. При оздобленні рекомендують мінімізувати використання штучних синтетичних матеріалів. Актуальними залишаються дерево, метал, скло, бетон, корок, ротанг.

Складна система освітлення

Освітленню в домі завжди приділялося багато уваги. Сьогодні освітлення в квартирі має відповідати критеріям ергономічності і енергоефективності. Розумні смарт і лед лампи, вбудовані і трекові світильники, лампи з теплим і холодним світлом – все це актуально і в домашніх, і офісних інтер’єрах. Центральні стельові люстри мають подовжену ніжку і мінімалістичний плафон.

Тренд не слідувати трендам

Стилісти наполягають, що кожен окремий дизайн інтер’єру повинен мати авторське бачення і свою власну історію. Поєднання різних стилів, текстур, кольорів може допомогти створити ваш власний унікальний дизайн проект!

Новий рік обіцяє бути плідним на круті ідеї, відкрити захоплюючі горизонти та відірвати від набридливої буденності, командa Rise Together допоможе Вам бути в курсі усіх новинок!