05.18.2021
Де інвестувати в Україні?

Інвестиції в нерухомість чи не найбільш відомі через окупність інвестицій коштом надання квартири в оренду. Отож, які міста вважаються найпривабливішими для вкладу коштів?
Перше місце посів Дніпро, оскільки інвестиції там окупляться за 4,7 року, а вартість однокімнатних квартир за чотири роки стала вище на 15%(приблизно 572 тис. грн, а оренда — майже 10 тис. грн.)
Друге місце отримала столиця — Київ. Так, інвестиції в місті окупатимуться приблизно 6,5 року, не враховуючи ремонт (ціна маленької однокімнатної квартири становить понад 858 тис. грн, а оренда — 11 тис. грн).
На третьому місці Вінниця. Там зростання цін на вторинному ринку за останні чотири роки склало 40%. Оренда в розмірі 6 тис. грн дасть змогу за 7,3 року окупити інвестиції.
Четверте місце посів Чернігів. Однокімнатна квартира комфорт-класу в місті коштує понад 394 тис. грн, а надавати її в оренду можна за 6 тис. грн. Повернути вкладені гроші можливо за 5,4 року, не враховуючи ремонт.
П'яте місце у Львова. Там однокімнатна квартира комфорт-класу коштуватиме понад 700 тис. грн і зможе окупитися за 6,8 року, не враховуючи ремонт. Оренда такої квартири становить 8,5 тис. грн.
Якщо Ви давно обдумували покупку квартири як інвестиції, команда Rise Together підбере для Вас найліквідніший об‘єкт!☀️